Dostawa

Na terenie Łodzi usługa dostawy do domu jest bezpłatna przy zamówieniach powyżej 80 zł, a w pobliskich miejscowościach w województwie łódzkim, powyżej 150 zł. Przy zamówienia poniżej podanych kwot, dostawa wynosi 7 zł.
Przy dostawie kurierem (Warszawa) zamówienia powyżej 180 zł są bezpłatne. Koszt dostawy przy mniejszych zamówieniach wynosi:Zamówienie 80 zł – 180 zł – dostawa 15 złStrefy oraz szczegółowe terminy dostaw znajdziesz tutaj.

Obecnie wszystkie świeże produkty dystrybuujemy wyłącznie za pośrednictwem własnych kierowców w miastach Łodzi, a także przyległych miejscowościach. Na ten moment nie oferujemy opcji odbioru czy wysyłki kurierem. Aby sprawdzić, czy możemy dostarczyć Ci produkty, wyszukaj swój kod pocztowy w okienku na górze strony głównej.

Na ten moment nie mamy osi czasu co do tego kiedy uda nam się dostarczać produkty w innych miastach. Staramy się to zrobić tak szybko, jak tylko możliwe. Zostaw nam swój adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko będziemy w Twojej okolicy! Niestety nie jesteśmy w stanie organizować zamówień pocztowych ani dostaw poza naszym obszarem dostawy.

Dostępne terminy dostaw najlepiej widać w kalendarzu, który znajduje się na dole strony "Twój koszyk". Wpisz najpierw swój kod pocztowych a następnie wybierz preferowaną datę i godzinę dostawy. Jeśli masz dodatkową prośbę co do czasu dostawy - wpisz w notatkę, a my postaramy się dopasować.

Produkty

Jesteśmy wieloletnimi producentami pomidorów, ogórków oraz sałaty. Pozostałe warzywa i owoce pochodzą w większości od małych, lokalnych i zaprzyjaźnionych rolników z województwa łódzkiego oraz okolic Kalisza. Wspólnie przykładamy szczególną uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Mamy również produkty importowane przy których znajduje się opis z krajem pochodzenia.

Na bieżąco monitorujemy i dodajemy nowe sezonowe produkty. Naszym celem jest oferowanie lokalnych, sprawdzonych warzyw i owoców, a unikanie importowanych, gdy tylko jest to możliwe. Każdy importowany produkt jest wyraźnie oznaczony jako „importowany”! Odwiedzaj naszą stronę regularnie, zwracaj uwagę na nowe (sezonowe) warzywa i owoce. Asortyment będzie się powiększał z dnia na dzień.
Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, obecnie nie planujemy dodawać do naszego asortymentu produktów mlecznych.

Reklamacja

Nasze zamówienia na owoce i warzywa są przygotowywane ręcznie.
Jeśli po otrzymaniu produktów okaże się, że czegoś brakuje, skontaktuj się z nami przez e-mail: info@tylkozdroweprodukty.pl lub przez czat, zrobimy co będzie konieczne.

Nasze owoce i warzywa to świeże i delikatne produkty. Pomimo, że przykładamy olbrzymią uwagę do ich nienagannej jakości, zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje. Wszystkie problemy jakościowe są rozwiązywane natychmiast. Prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: info@tylkozdroweprodukty.pl lub za pośrednictwem czatu. W wiadomości uwzględnij imię i nazwisko, numer zamówienia oraz opis napotkanego problemu wraz ze zdjęciem.

Zamówienia

Zamówienie możesz opłacić wybierając opcję bezpieczne płatności PayU, korzystając z BLIK czy szybkiego przelewu. Dodatkowo można zaplacić uslugą PayPal oraz bezpośrednio kartą kredytową.
Dzięki powyższym opcjom nasze dostawy odbywają się bezkontaktowo

Kupując produkty, wybierasz datę i przedział czasowy dostawy. Sprawdź wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub skontaktuj się z naszym działem wsparcia, podając numer zamówienia.
Dzień przed dostawą poinformujemy Cię o dokładnym przedziale czasowym, a 30 minut przed dostarczeniem przesyłki otrzymasz wiadomość sms.

Możesz dowolnie zmieniać swoje zamówienie do 48 godzin przed datą dostawy. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail, a my pomożemy Ci edytować zamówienie.

Obsługa klienta

Wysłać wiadomość