Dostawa

Koszt wysyłki wynosi 19 zł

Przy zamówieniu powyżej 180 zł dostarczymy Twoje produkty za złotówkę

Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju.

Własną logistyką, która zostawia paczki pod waszymi drzwiami między 5 a 8 rano dowozimy do:

- woj. śląskie

- woj. małopolskie

- woj. opolskie

- Łódź

W pozostałe rejony dostawa realizaowana jest za pośrednictwem kuriera InPost.

Dostawy odbywają się w następującym harmonogramie:

• Wtorek 5:00-8:00 ( Zamów do Niedzieli do 24:00 )

• Piątek 5:00-8:00 ( Zamów do Środy do 24:00) 

W wypadku wyboru "Kurier InPost" o godzinie dostawy poinformuje Cię dostawca, a jej drogę będzie można śledzić za pośrednictwem śledź przesyłkę

Produkty

Jesteśmy wieloletnimi producentami pomidorów, ogórków oraz sałaty. Pozostałe warzywa i owoce pochodzą w większości od małych, lokalnych i zaprzyjaźnionych rolników z województwa łódzkiego oraz okolic Kalisza. Wspólnie przykładamy szczególną uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów.

W naszej ofercie posiadamy również produkty importowane, przy nich znajduje się opis z krajem pochodzenia.

Na bieżąco monitorujemy i dodajemy nowe sezonowe produkty. Naszym celem jest oferowanie lokalnych, sprawdzonych warzyw i owoców, a unikanie importowanych, gdy tylko jest to możliwe.

Każdy importowany produkt jest wyraźnie oznaczony jako „importowany”! Odwiedzaj naszą stronę regularnie, zwracaj uwagę na nowe (sezonowe) warzywa i owoce.

Asortyment będzie się powiększał z dnia na dzień.
Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, obecnie nie planujemy dodawać do naszego asortymentu produktów mlecznych.

Reklamacja

Nasze zamówienia na owoce i warzywa pakowane są ręcznie, a pomyłki czasem się zdarzają.


Jeśli po otrzymaniu produktów okaże się, że czegoś brakuje, skontaktuj się z nami przez e-mail: biuro@tylkozdroweprodukty.pl lub przez czat, zrobimy co będzie konieczne by naprawić tę pustkę.

Nasze owoce i warzywa to świeże i delikatne produkty. Pomimo, iż przykładamy olbrzymią uwagę do ich nienagannej jakości, zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje.

Wszystkie problemy jakościowe są rozwiązywane natychmiast. Prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: biuro@tylkozdroweprodukty.pl lub za pośrednictwem czatu. W wiadomości uwzględnij imię i nazwisko, numer zamówienia oraz opis napotkanego problemu wraz ze zdjęciem.

Zamówienia

Zamówienie możesz opłacić wybierając opcję bezpieczne płatności PayU, korzystając z BLIK czy szybkiego przelewu.

Dzięki powyższym opcjom nasze dostawy odbywają się bezkontaktowo.

Możesz dowolnie zmieniać swoje zamówienie do 48 godzin przed datą dostawy. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail, a my pomożemy Ci edytować zamówienie.

Obsługa klienta

Wysłać wiadomość