kurier warzywny

Tylko Zdrowe Produkty

Tylko Zdrowe Produkty to rodzinna firma dostarczającą warzywa i owoce zamawiane online na teren województwa śląskiego i opolskiego.

Wyznajemy zasadę, według której w życiu warto robić tylko to, co się sprawia przyjemność.

My kochamy świeże warzywa i owoce - a dzieląc się tą pasją i dostarczając Wam najlepszej jakości lokalne produkty częściowo wspomagamy Was w zdrowym odżywianiu. Dzięki nam zaoszczędzisz również czas oraz stres związany z zakupami, a uzyskaną energię wykorzystasz na realizację swoich życiowych pasji.

Kim jesteśmy?

Smaku i zapachu świeżych warzyw nie da się porównać z tymi kupionymi w markecie. Wiemy to dobrze, gdyż pochodzimy z rodziny ogrodników, która od wielu lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą warzyw - głównie pomidorów, ogórków, sałaty i szpinaku. Sami niesamowicie cenimy lokalne produkty najwyższej jakości i właśnie tym chcemy się z Wami podzielić. Bliska współpraca z ogrodnikami pozwala nam realizować te cele i dostarczać Wam prosto do drzwi polskie świeże produkty.   

Paczka od rolnika

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki stawialiśmy w czasie epidemii koronawirusa. Nie był to łatwy czas, zarówno dla producentów warzyw i owoców, jak i odbiorców. Większość targowisk została zamknięta, nastąpił przez to drastyczny spadek popytu lokalnych produktów. Aby nie dopuścić by te produkty stały się odpadami, postanowiliśmy wesprzeć lokalnych producentów, dostarczając świeże produkty prosto do domu klienta. Nasze motto “Ciesz się świeżymi i zdrowymi produktami bez wychodzenia z domu” spotkało się z wielkim zainteresowaniem, więc postanowiliśmy kontynuować naszą działalność.

Kontakt

Właścicielem serwisu internetowego Tylkozdroweprodukty.pl jest:

Niemiec 7 Investment

Św. Michała 56 62-800 Kalisz

NIP:6182185415, REGON:386155290

E-Mail:. Biuro@TylkoZdroweProdukty.pl

Administratorem serwisu internetowego Tylkozdroweprodukty.pl i Podmiotem odpowiedzialnym Jest:

 Dynia.co Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

Wita Stwosza 32/5 02-661 Warszawa,

NIP: 5213981912, REGON: 522940940

Tel.: +48 604 641 855
E-Mail: biuro@dynia.co

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Nasze produkty